438941904922582
top of page

YEPYENİ BİR DÜNYANIN KAPILARINI ARALAMAYA NE DERSİN?

Tango Öğrenmeye Karar Verirseniz Hayatınızda Neler Değişir?

Eğer Tango öğrenmeye karar verdiyseniz; kendiniz için bir şeyler yapmaya karar verdiğiniz en önemli anlardan biri şu an..

Ama asıl önemli olan anda kalabilmektir değil mi? Zaten Tango'da da böyledir. Şu an sizin için yeni bir dünyanın kapılarını aralama zamanı.. Bu histen vazgeçmeyin, bu his sizi hayatın en saf haline doğru bir yolculuğa çıkaracak..

Çünkü Tango sadece bir dans değil, hayatın ta kendisi.. 

Karar verdiysek şimdi Tango yolculuğumuza çıkalım.

*İnsanlara koşulsuz güvenmeyi öğreniyoruz.. Koşulsuz güven; kuşkuları ve ön yargıları yok eder. Biz de dans ederken partnerimize koşulsuz güveniyoruz.

*Bizi sınırlayan kesin çizgilerimizden vazgeçiyoruz.. Çünkü Tango'da kural yok, hata yok, her şey doğru.

*Konuşmadan da iletişim kurabilmeyi öğreniyoruz.. Çünkü Tango ile konuşabiliyoruz. Sorulan sorular ve verilen cevaplarla dolu bir dans.. Bazen sorulan soruya esprili bir cevap gelirken bazen de hüzünlü bir cevap gelebilir, tıpkı bir sohbette olduğu gibi.

*Unuttuğumuz kimliklerimize geri dönüyoruz. Her şeyi bırakıp, gün içindeki tüm meşgalelerimizden sıyrılıp Erkek ve Kadın rollerimize kavuşuyoruz..

*Ve tabi ki bir aileniz daha oluyor, Shiva Tango Ailesi :) , Birlikte eğleniyor, birlikte dans ediyor, birlikte çok güzel organizasyonlara imza atıyoruz.

*Birlikte bu güzel yolculuğa çıkmak dileğiyle..

 Yazan: Özge Kalaycı 01.01.2020

  Shiva Tango Kurucu Eğitmeni

bottom of page