Shiva Tango olarak; Eğitmenlerimiz ve Asistanlarımızdan oluşan ekibimiz derslerde ve  pratiklerde sizlere bilgilerini aktaracaklar, milongalarda da (tango gecesi) sizlere ev sahipliği yaparak kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaklardır.

          SHİVA TANGO NELER YAPIYOR?

DERSLER

Derslerimiz Başlangıç Seviye, Başlangıç-Orta Seviye, Orta Seviye ve Orta-İleri Seviye olmak üzere gruplandırılmaktadır. Ve her seviyeye farklı anlatım teknikleri uygulanmaktadır.

PRATİKLER

En az bir eğitmen eşliğinde, haftada bir gün minimum 2 saat süren çalışmalardır.

MİLONGALAR

Rutin olarak haftada 1 gün, sosyal dansçıların gelip bir şeyler içip  sohbet etme imkanı bulduğu, Bir dj'in Tango müziği seçkileriyle birbirleriyle dans ettiği keyifli ortamlardır.

ETKİNLİKLER

"Shiva Tango Weekend"

Yılın belli dönemlerinde farklı bölgelerden eğitmenler misafir edilerek hafta sonu etkinlikleri düzenlenmektedir. Gün içerisinde eğitmenlerin verdiği workshoplar ve akşamları showların renklendirdiği milongalar ile 2 günlük bir hafta sonu etkinliğidir.

"29 Ekim Tango Festivali"

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla ve Tangoyla kutlanmaktadır. Ülkenin en iyi eğitmenleri eğitimler verir ve danslarını sergilerler. Tango Orkestraları eşliğinde showlar izlenir ve orkestra eşliğinde herkes dans eder.

 

"Los Elegidos Tango Marathon"

Deneyimli sosyal dansçıların katıldığı hem tatil hem tango konseptli organizasyondur. 

"Tango haricindeki etkinliklerimiz"

Tango severleri farklı aktivitelerle buluşturarak; kahvaltılar, mangal partileri, yılbaşı partisi, tekne gezisi vb. organizasyonlar ile Shiva Tango Ailesi olarak hep beraber eğlendiğimiz etkinliklerdir. 

Özge & İbrahim Seçilmiş

Shiva Tango Kurucu Eğitmenleri Özge & İbrahim Seçilmiş