438941904922582
top of page

Shiva Tango olarak; Eğitmenlerimiz ve Asistanlarımızdan oluşan ekibimiz derslerde ve  pratiklerde sizlere bilgilerini aktaracaklar, milongalarda da (tango gecesi) sizlere ev sahipliği yaparak kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaklardır.

          SHİVA TANGO NELER YAPIYOR?

DERSLER

Derslerimiz Başlangıç Seviye, Başlangıç-Orta Seviye, Orta Seviye ve İleri Seviye olmak üzere gruplandırılmaktadır. Ve her seviyeye farklı anlatım teknikleri uygulanmaktadır.

PRATİKLER

En az bir eğitmen eşliğinde, haftada bir gün minimum 2 saat süren çalışmalardır.

MİLONGALAR

Sosyal dansçıların gelip bir şeyler içip  sohbet etme imkanı bulduğu, Bir dj'in Tango müziği seçkileriyle, tangoseverlerin birbirleriyle dans ettiği keyifli ortamlardır.

ETKİNLİKLER

"Shiva Tango Weekend"

Yılın belli dönemlerinde farklı bölgelerden eğitmenler misafir edilerek hafta sonu etkinlikleri düzenlenmektedir. Gün içerisinde eğitmenlerin verdiği workshoplar ve akşamları showların renklendirdiği milongalar ile 2 günlük bir hafta sonu etkinliğidir.

"29 Ekim Tango Festivali"

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız coşkuyla ve Tangoyla kutlanmaktadır. Ülkenin en iyi eğitmenleri eğitimler verir ve danslarını sergilerler. 

 

"Sol y Mar Tango Camp"

Tatil ve Tangonun bir arada olduğu bir yaz organizasyonudur. Ünlü eğitmenlerin eğitimleri ve hem gündüz hem gece milongalarının olduğu yoğun bir programdır.

Yoga, Streching ve yat turu gibi farklı aktiviteleri de içerisinde barındırmaktadır. 

"Tango haricindeki etkinliklerimiz"

Tango severleri farklı aktivitelerle buluşturarak; kahvaltılar, mangal partileri, yılbaşı partisi, tekne gezisi vb. organizasyonlar ile Shiva Tango Ailesi olarak hep beraber eğlendiğimiz etkinliklerdir. 

IMG_20230405_001258_136.jpg

Shiva Tango Kurucu Eğitmenleri Özge & İbrahim Seçilmiş

bottom of page